شکست توطئه ضد ایرانی بی بی سی

دعوت شبکه بی بی سی برای راهپیمائی مردم آرژانتین علیه ایران با شکست مواجه شد.
به گزارش واحد مرکزی خبر از بوینوس ایرس در حالی که شبکه بی بی سی و نشریه نیوزویک از مردم آرژانتین خواسته بودند در اعتراض به اخراج خبرنگاران این شبکه از ایران مقابل سفارت کشورمان در بوینوس ایرس تظاهرات کنند و با وجود تبلیغات رسانه ای و آماده شدن محل تظاهرات، هیچ کس در آن شرکت نکرد و حتی خبرنگار بی بی سی یعنی مبتکر این اقدام نیز در محل حاضر نشد.

دعوت به این تظاهرات در حالی صورت گرفت که رسانه های صهیونیستی آرژانتین به بهانه نزدیکی سالروز انفجار ساختمان آمیا درحال تبلیغات گسترده علیه ایران هستند و مدعی بودند افکار عمومی علیه ایران تهییج شده است.

اقدام بی بی سی که متهم به مداخله در امور داخلی ایران است در حالی صورت می گیرد که شبکه های غربی در قبال کودتا در هندوراس و سانسور کامل رسانه ای در این کشور سکوت اختیار کرده و حتی به اقدام روز گذشته کودتاگران در اخراج خبرنگاران شبکه قاره ای تله سور و شبکه تلویزیونی ونزوئلا از هندوراس اعتراض نکردند.

این در حالی است که هواداران دمکراسی در امریکای لاتین از جمله خوزه میگل اینسولزا دبیرکل سازمان کشورهای قاره امریکا، به اقدام شبکه های غربی در به کار نبردن کلمه کودتا در هندوراس اعتراض کرد.

/ 0 نظر / 20 بازدید