شنیده شده که در ایام انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری، برخی اعضای ستاد اصلاح‌طلبان دست به دامن رمال‌ها و جن‌گیرها شده بودند تا از روش‌های خاص موجبات پیروزی آنان در انتخابات را فراهم آورند.

به گزارش جوان، بابت این افراد هزینه‌‌های گزافی پرداخت شده بود. اصلاح‌طلبان در حالی دست به این اقدام زده‌اند که جملگی مدعی روشنفکری و عقل‌گرایی در اداره کشور بودند!

این گزارش می‌افزاید: استفاده از انرژی‌های خاص، تأثیرگذاری روانی بر تصمیم‌گیری‌های تیم رقیب، مختل کردن فعالیت فکری تیم احمدی‌نژاد و ... از جمله اهداف این حرکت عجیب اعضای ستاد اصلاح‌طلبان بوده است. تمرکز اصلی این رمالان در روزمناظره موسوی با احمدی نژاد بوده است.

این رمال‌ها از شهرهایی چون تبریز، اصفهان و برخی شهرهای شمالی کشور به ستاد اصلاح‌طلبان در تهران آمده‌بودند. این اقدامات تیم روشنفکران! حامی میرحسین موسوی در حالی صورت می‌گیرد که در ایام تبلیغات انتخاباتی به دفعات این افراد احمدی‌نژاد و دولتش را به خرافه‌گری متهم می‌کردند. لازم به ذکر است در روزهای فعالیت این رمال‌ها در ستاد اصلاح‌طلبان، برخی نهادهای امنیتی به فعالیت این افراد و رفت و آمد‌های مشکوک آنها به ستاد میرحسین بدگمان شده بودند. مشخص نیست که فعالیت‌ این افراد در ستاد اصلاح‌طلبان مورد تأیید شخص میرحسین نیز بوده است یا خیر؟